Hakkımızda

Hazır Bot ekibi, internetin iş yaşamında yeni bir kanal haline gelmesi ile firmaların dijital dünyadaki sayısız fırsatları değerlendirmesini sağlamak üzere kolay, hızlı ve güvenilir yöntemlerle iş ve ticaret yapmalarını sağlayacak çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Hazır Bot web tabanlı teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yine müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarını uluslararası standartlara uygun olarak yürütmektedir. Entegre ve maliyet avantajlı ERP, MRP, CRM ve Eticaret çözümlerinden oluşan Hazır Bot ürünleri, bulut platformlarının maliyet ve verimlilik avantajlarını müşterilerine sunuyor.

Firma olarak vizyonumuz dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiğimiz işletmelere de aynı değişimi yansıtarak müşterilerimizin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Hazır Bot nedir ve ayrıcalıkları

Her alanda edinmiş olduğumuz uzun yılların getirdiği bilişim tecrübesi sayesinde yıllardır kaliteli ve güvenli şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu bilgi birikimini Wordpress bot sistemleri yaparak devam ettirmek istediğimiz Hazır Bot yazılımı ile bütün kullanıcılarımıza çözümler sunabiliyoruz. Hemen her siteden hızlı şekilde içerik çekme işlemini tamamlayabilir ve rahatlıkla profesyonel web siteleri oluşturabilirsiniz. Farklı kategoriler altında sunduğumuz hizmet sayesinde artık video, film, dizi, haber, adult bot gibi dilediğiniz her alanda sitelerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Sorunsuz çalışan WP bot sistemi bulmak neredeyse imkansız gibidir. Özellikle uzun vadeli çalışma planlayanların en sık karşılaştıkları problemler arasında olan kaliteli Wordpress bot altyapıları artık yazılımızı ile ortadan kalkacaktır. Hızlı çalışan kodlama diline sahip olduğu için sitenize entegre ettiğiniz herhangi bir içeriğin çalışmaya başlama zamanı da çok kısa olacaktır. Hız, Google gibi arama motorları için hayati öneme sahip olduğu için Hazır bot ayrıcalıkları sizlerin rakiplerinizin önüne geçmede en büyük destekçisi haline gelecektir. Kolay ve anlaşılabilir ara yüzün yanı sıra hemen hemen bütün işlemlerin tek panel üzerinden yapılabilecek olması da gereksiz yere enerjinizi tüketmemeniz anlamına gelecektir.

Hazır bot altyapısının sahip olduğu kategoriler;

Wordpress adult botu: Düzenli olarak yeni videoların eklenme gereksinimi olan adult siteler için olmazsa olmazlar arasında yer alan Wordpress adult bot altyapısı artık çok daha işlevsel ve fonksiyonel olarak karşınıza çıkmaktadır. Büyük siteleri kaynak olarak kullanan yazılımız sayesinde kaliteli içerik bulma sıkıntısı ortadan kalkarken, dilediğiniz kadar büyük siteler kurgulayabilirsiniz.

Wordpress dizi botu: Sektör olarak sürekli yeni bölümlerin yayınlandığı ve çok sayıda eserin mevcut olduğu bir alandır. Bütün bunları güncel olarak takip etmek neredeyse imkansız bir hal alabilir ama Wordpress dizi botu sayesinde hızlı ve çok daha az yorularak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli güncel kalmasını planladığınız web siteniz için farklı kaynaklardan beslenebilen sistemimiz size ciddi avantajlar sunacaktır. Özel olarak ayarlanmış part ve kategori altyapısı ile istediğiniz kurguda bir iş ortaya çıkartabilirsiniz. Wordpress film botu: Farklı kategorilerde milyonlarca yapım bulunabilmektedir ve bunların düzgün aralıklarla eklenebilmesi gerçekten çok zahmetli bir iş haline gelebilir. Yayına aldığımız Wordpress film botu sayesinde her alandan rahatlıkla dilediğiniz filmlere ulaşabilir ve içerik çekme işini halledebilirsiniz. Dilerseniz eski tarihi kült olmuş filmleri, dilerseniz en yeni filmleri rahatlıkla kendi sitenize ekleyebilir ve bunu yaparken gereksiz efor sarf etmenize de gerek kalmaz.

Wordpress video botu: Farklı kategorilerde insanların zaman geçirmek için en çok tercih ettiği alışkanlıklar arasında gelen video izleme alışkanlığı için zengin bir web site tasarlamak zorunlu hale gelmektedir. Sürekli yeni videoların entegrasyonu ile dinamik ve güncel siteye sahip olmak sizi rakiplerinizin önüne taşıyacaktır. Kullanacağınız Wordpress video botu sayesinde hem zengin kategori altyapısı kurabilir hem de her kategoriyi çok çeşitli hale getirebilirsiniz. Her gün sistemimiz aracılığıyla dahil edeceğiniz yeni videolar ile kendi kitlenize ulaşma hızınız da inanılmaz derecede artabilecektir.

Wordpress haber botu: Gündemin nabzını tutarken, en yeni haberleri sitenize eklemek çok ciddi zaman isteyen bir durum haline gelebilmektedir. Aynı zamanda her içeriğin konsept bakımından birbirinden farklı olabileceği göz önüne alındığında ise yazı işleri de farklı bir uğraş konusu haline gelecektir. Tercih edeceğiniz WP bot kategorilerimizden Wordpress haber botu sayesinde hem içeriklerin açıklamalarına erişebilir hem de doğrudan güncel yayınlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İki zorlu işi bir arada yönettiğiniz altyapımız sayesinde artık çok daha kısa sürelerde büyük işlerin altına imza atabilirsiniz.

Wordpress oyun botu: Her geçen dönem internet üzerinden oyun oynama oranı artmaktadır ve insanlar eğlence kaynağı olarak gördükleri tarz sayesinde rahatlayabilmektedirler. Kendi oyun sitesi kurmak için her birini kendi kodlamanız ile gerçekleştirmeniz çok zor hatta imkansız hale gelmektedir. Bir sitenin en azından yüzlerce oyuna sahip olması gerekliliği düşünüldüğünde, ekip olarak bile bu yükün altından kalkmak zor olacaktır. En çok tercih edilen yöntemlerden birisi doğal olarak Wordpress bot sistemleri kullanmak olmaktadır. Çok sayıda içeriğe bu şekilde erişim sağlanabilmekte ve geniş bir yelpazeye sahip oyun sitesi kurmak hayal olmaktan çıkmaktadır.

Farkımız

Çok sayıda ayrıcalığı bir arada sunan altyapımız sayesinde ilk sıralara göz kırpmak çok daha kolay ve hızlı olurken, diğer taraftan gereksiz yere kendinizi de yormanıza gerek kalmayacaktır. Sizlerin çözüm ortağı olarak ihtiyaç duyacağınız entegrasyonları ise sürekli güncel tutarak ve yeni siteler ile sürekli zenginleşen altyapı sunarak, müşterimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Hesapta olmayan sorunları ortadan kaldırma hedefimizi her geçen sene bir üst seviyeye taşıyarak, sadece ulaşılması gereken hedefe yönelik çalışma yürütmeniz için Hazır Bot farkı avantajlarını hep yukarıya taşımaktadır.