Sık Sorulan Sorular

Hazır Bot ile tek merkezden tüm sitelerinize diğer sitelerden içerik ekleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes, hemen kullanmaya başlayabilir. İçerik yazmaya daha az zaman ayırın, trafiğinizi büyütmeye odaklanın.


DEMO butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 5 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz bizimle iletişime geçerek Hazır Bot'u kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Hayır, deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler deneme sürenizin bitiminde silinmeyecektir. Dilerseniz oluşturduğunuz tüm kayıtlar abone olduktan sonra kullanmaya devam edebileceksiniz.
Hayır, Hazır Bot bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir hizmettir. Abonelik esnasında belirtilen ücretlerin dışında ek bir ücret talep etmiyoruz. Özel talepleriniz için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Hazır Bot herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca Hazır Bot'un kullanımını en kısa sürede görmeniz için hazırlamış olduğumuz kaynaklar her yerden ulaşılabilir durumdadır.
Hazır Bot web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Hazır Bot hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Hazır Bot'a girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Hazır Bot'nin aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.
Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından çok önemli. Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyor, gelen talepleri gelme yoğunluğu, sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak aralarında önceliklendiriyoruz.


WP Haber Botları

Wordpress için haber botları

Wp Dizi Botları

Wordpress için dizi sitesi botları

WP Video Botu

Wordpress için dizi sitelerine hazır botlar

WP Adult Bot

Wordpress için adult sitelerine hazır botlar