Wordpress Dizi Botu - Hazirbot
WP dizi botu 2020 özellikleri

Bütün bu zorlukların ve karmaşıklıkların üstesinden gelebilmek için kaliteli sisteme sahip wordpress bot kullanmanız sizi rakiplerinizin önüne taşıyacaktır. Ortaya çıkardığımız 2020 yılının en dinamik ve hızlı çalışan içerik çekme modülü sayesinde rahatlıkla sitenizi zenginleştirebileceksiniz. Altyapısını hızlı ve sorunsuz çalışacak şekilde tasarlamamızın yanı sıra kod bilmenize gerek kalmadan sade ve anlaşılır ara yüzü sayesinde içerik çekme planlamasını yaptığınız dizileri rahatlıkla kendi sitenize entegre edebileceksiniz. Sayısız özelliği bünyesinde barındıran WP dizi botu ayrıcalıklarını aşağıdaki maddeler halinde özetlemek mümkündür;

 1. Kullanıcı dostu panel sayesinde Wordperss dizi botu, eklemeyi planladığınız dizinin bölüm ve sezon ayarlamalarını çok kolay ve hızlı hale getirmektedir.
 2. Farklı kaynaklardan sitenizi zenginleştirmek istediğinizde ise WP dizi botu 2020 bunu size tek bir panel üzerinden sağlamaktadır. Böylelikle sayfa sayfa gezinerek ve epey yorularak halledeceğiniz işleri bir çırpıda halletmiş olursunuz.
 3. İçerik çekme planlamasında önemli bir yere sahip olan kategori belirleme işini kaynak sitenin bütün kategorilerine gene aynı panel üzerinden erişerek, epey hız kazanmış olursunuz.
 4. Son eklenenler bölümünü kullanarak en yeni dizi bölümlerini ve sezonlarını rahatlıkla ve hiç uğraşmadan takip edebilirsiniz. Bu sayede siteniz her zaman en güncel bölümleri sunarak ziyaretçilerinizin memnun kalmasını sağlarken, ilerleyen zamanlarda kendi kitlenizi yaratabilirsiniz.
 5. Arama bölümü ise direk olarak hedef noktaya erişmenizi sağlarken, sizleri büyük bir uğraştan kurtaracaktır hatta bu işlemi yine aynı panel üzerinden yapıyor olmak üzerinizden büyük bir yükü alacaktır.
 6. Daha önceden eklemiş olduğunuz dizi bölümlerinin neler olduğunu hatırlamanıza gerek kalmadan sizler için WP dizi botu 2020, daha çekilmiş olan bölümlerin tekrardan eklenmesini engeller.
 7. Wordpress Film Botu Özellikler - Hazirbot
 8. Zamanlama kısmını kullanarak istediğiniz saatte partlar sitenize ayarlarını yaptığınız şekilde eklenir. Bu özelliği ile sürekli olarak bilgisayar başında kalmanıza gerek kalmadan, işleriniz tam olarak planladığınız şekilde ilerler.
 9. Kaynak sitenin içerik yazılarınızı spinleme özelliğini aktif ederek tek bir tık ile rahatlıkla kendi içeriklerini oluşturabilirsiniz.
 10. Gelişmiş metin editörü sayesinde yazı işlerinizin tamamını halledebilmenin yanı sıra, link çıkma gibi farklı fonksiyonlardan da yararlanarak, sitenizin kontrol panelini dahi açmadan tek bir panelde bütün editleme işlerini bitirmiş olursunuz.
 11. SEO ayarları arama motorları ve Google için çok önemlidir. SEO ayarlarını da aynı panelde tamamlayabilir ve hızlı şekilde üst sıralara doğru tırmanabilirsiniz.

Dinamik ve rakiplerine göre fark yaratan bir site oluşturmak için Wordpress dizi botu 2020, sizlerin daima en büyük yardımcısı olacaktır. İhtiyacınızın eksiksiz karşılanması için farklı paket seçenekleri ile sunduğumuz en kaliteli Wordpress bot sistemi ile artık sorunlarla uğraşmak yerine keyifle yükselmenin tadını çıkartabileceksiniz.