Wordpress Film Botu - Hazirbot

Wordpress film botu 2020 ayrıcalıkları

Diğer taraftan eski yada kült filmlerin sitenizde yer alması da ziyaretçi sayınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir ve bunu en kolay ve doğru şekilde halletmenin yolu ise WP film botları kullanmaktır. Bütün yazılımlarını ekip olarak kendimiz oluşturduğumuzdan hızlı içerik çekme yanı sıra sitenizin içerik çekme kaynaklı kasma problemleri de ortadan kalkacaktır. Hızlı bir site oluşturmanızda yardımı olacak Wordpress film botu 2020 eklenti sistemimiz, sizlere sayısız ayrıcalıklar sunmaktadır.

Wordpress Film Botu Ayarları - Hazirbot
 1. İçerik çekme modülümüzün sahip olduğu sade ve kullanımı kolay ara yüzü sayesinde, panel içerisinde part ve seçenek ayarlamaları çok hızlı ve rahat yapılabilmektedir.
 2. WP film çekme botu kullanırken sayfa dahi değiştirmenize gerek kalmadan bütün işlerinizi tek bir panel üzerinden hallederek hız kazanmış olacaksınız.
 3. Farklı kaynaklardan planladığınız içerik çekme fikriniz olduğunda dahi aynı panel üzerinden kaynak site değişikliği yapabilir ve enerjinizi sadece eklemeyi planladığınız içeriğe odaklayabilirsiniz.
 4. Kategori değişiklikleri tek bir tık ile gerçekleşebildiği için film çekme sırasında kendi sitenizin dilediğiniz noktasına aktarımı sağlayabilir ve kaynak sitenin farklı kategorilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 5. Kaynak sitelerin son olarak eklenmiş filmlerini son eklenenler kısmına tıklayarak görebilir ve oluşturduğumuz Wordpress film botu sayesinde panel dahi değiştirmeden sitenize ekleyebilirsiniz.
 6. Eklemeyi düşündüğünüz filmi sayfa sayfa gezinmenize gerek kalmadan, arama kutucuğuna yazarak anında ona erişim sağlayabilirsiniz.
 7. Birden fazla siteniz var ise onlar arasına geçişleri aynı panelden yapabilir ve sitelerinizin eksikliklerini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.
 8. Zamanlama kısmını kullanarak arzu ettiğiniz an WP film botu 2020 devreye girer ve sizler için içerik çekme işini tamamlar.
 9. Daha önceden eklediğiniz filmleri dilerseniz sistem sizlere göstermez ve bu sayede ben bunu daha önce ekledim mi gibi sorularla boğuşmazsınız.
 10. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek metin editörü sayesinde içeriklerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir hatta iç linkleme gibi fonksiyonları dahi buradan tamamlayabilirsiniz. Sitenizin admin panelini dahi açmadan bu ayarları tamamlamış olmak sizlere ciddi zaman kazandıracaktır.
 11. SEO ayarlarını yapabileceğiniz bölüm sayesinde kaliteli ve arama motorlarının seveceği sayfalar oluşturabilir, hızlı yükselmenizin önünü açabilirsiniz.

Her zaman zirvenin bir numaralı ismi olmanızda kilit rol oynayacak Hazırbot içerik çekme sistemi, rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacaktır. Farklı paket seçeneklerimizin olması sayesinde ihtiyacınıza en uygun seçimi yaptıktan sonra Wordpress film botları, siz çayınızı & kahvenizi yudumlarken sizler için çalışmaya devam edecektir.