Wordpress Haber Botu - Hazirbot

Wordpress Haber Botu 2020

Güncel olayların anlık ve zamanında sitenizin içine aktarılması için gereken sistemlerdir haber botları, ama bunun doğru biçimde yapılması çok önemlidir. Özgün içerikler oluşturmak ve bunların en doğru SEO ayarları ile entegrasyonun tamamlanması, Google sıralamalarında yükselmenin anahtarı olmaktadır. Çok fazla olayın bir arada olması nedeniyle güncel bir web sitesi oluşturmak zor bir iştir ama Wordpress haber botu kullanarak bu çok zor olan durumu, bir anda kahvenizi yudumlarken, halledebileceğiniz bir iş haline getirebilirsiniz. Güzel yazılmış ve kullanımı verimli sistemler sizlerin kod dahi bilmeden profesyonel siteler oluşturmanızı sağlayacaktır. Bütün yazılımını ekibimiz ile oluşturduğumuz WP haber botu sistemi sizlere sayısız avantajı bir arada sunmaktadır ve tek bir yerden rahatlıkla web sitenizi yeteri kadar besleme imkanı yakalarsınız.

Sağladığımız avantajları aşağıda maddeler halinde özetlemek mümkündür;


 1. Tek bir panelde içerik ekleme işlerinin tamamını halledebiliyor olmanız, gereksiz zaman harcamadan ve enerjinizi boşa harcamadan içerik çekme işi tamamlanabilmektedir.
 2. Wordpress haber içerik çekme botu sayesinde farklı kaynaklardan faydalanabilir ve bunu gerçekleştirirken sayfa dahi değiştirmenize gerek kalmaz.
 3. Wordpress haber botu sayesinde farklı kategorilerde bulunan içerikleri rahatlıkla ve tek seferde dilediğiniz gibi ekleyebilirsiniz.
 4. Son eklenenler kısmını kullanarak, en güncel olayları uzun süreler harcamadan rahatlıkla sitenize ekleyebilirsiniz.
 5. Kategori - kategori gezmek yerine arama bölümüne eklemeyi planladınız haberi yazarak rahatlıkla ulaşabilir ve editleme işini halledebilirsiniz.
 6. Birden fazla siteniz için haber botu kullanıyorsanız, aynı panel üzerinden siteleriniz arasındaki geçişi sağlayabilirsiniz. Hızlı şekilde yapacağınız bu geçişler, içerik ekleme sırasında bir siteden diğerine geçişlerde ne ekleneceğini unutmamanızı sağlayacak ve ciddi vakit tasarrufu sağlayacaktır.
 7. Bir haberin daha önceden eklenip eklenmediği karmaşasının yaşanmaması için tek bir tık ile eklenen içerikleri gösterme diyebilirsiniz. Bu sayede aynı haberi iki defa ekleme şansı bulunmaz iken, ziyaretçilerinizin gözünde amatör görünme gibi problemler ortadan kalkar.
 8. Zamanlama butonunu kullanarak dilediğiniz saatte haber içerik ekleme botu devreye girer ve 24 saat aktif ir siteniz olabilir.
 9. Gelişmiş metin editörüne sahip olan Wordpress haber botu 2020 ile bütün yazılarınızı tam istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
 10. Yazı seo işlerini aynı panel üzerinden halledebilirsiniz ve bu hem arama motorları açısından sayfa skoru yüksek içerikler oluşturmanızı sağlar hem de sıralamalar için en doğru bilgiyi arama motorlarına doğrudan göndermiş olursunuz.
 11. Kaliteli ve sıralamalarda zirveye oynamanın yolunu en kolay hale getiren WP Hazır Bot içerik ekleme sistemleri, rakiplerinize kıyasla fark yaratmanızı sağlayacaktır. Farklı paket seçeneklerimizi incelemeniz ve size en doğru seçeneği seçmeniz için bu linki tıklamanız yeterlidir.
Wordpress Haber Botu Ayarları - Hazirbot
Wordpress Haber Botu Özellikleri
 • Wp bot Binlerce haber çekebilir.
 • Birçok siteden wordpress hızlı içerik ekleme yapabilirsiniz.
 • Haberleri, görselleri, etiketlerini ve videoları çekme özelliği vardır.
 • Hızlı olarak daha çok içerik alırsınız.
 • Eklenenler üzerinde içerik düzenleme ve etiketleme gibi düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Wordpress Haber Botu Editör - Hazirbot
Haber Botunun Faydaları Nedir?

Güncel bilgiler girmeniz açısından bir çok faydası bulunmaktadır. Sitelerin sıralama da hızla yükselmesi için tıklama oranları önemlidir. Sitenin tıklanma alması için ise sürekli güncel olması gereklidir. Haber botu sayesinde binlerce haberi aynı anda sitenize çekebilirsiniz.

Siteniz haber botu kullanmadan aynı duruma gelmesi için en az üç kişinin uğraşını gerektirir. Haber botu bu anlamda daha ekonomik ve güncel olacaktır. Haber botunu indirmek ve kullanmak oldukça kolaydır. Yukarıda yazılan haber botu indirmek kısmındaki maddeleri izleyerek kolayca kurulum yapabilirsiniz.